"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dwie produkcje z dokrętkami 0

Wygląda na to, iż produkcje: Koszmar z ulicy Wiązów oraz Jonah Hex niezbyt wyszły reżyserom. Producenci właśnie zarządzili nakręcenie dodatkowych scen, które mają pojawić się w finalnych wersjach, które będzie można oglądać w kinie. Nie wiadomo czy ponowny powrót na plan oznaczać będzie przesunięcie terminów premier.

Kadr z filmu Koszmar z ulicy Wiązów (2010)

Decyzja o powrocie na plan filmu Koszmar z ulicy Wiązów podjęto po pokazach testowych. Okazało się, iż w ogólnej opinii osób oglądających nową wersje kultowego horroru film jest poniżej ich oczekiwań. Dlatego też postanowiono nakręcić kilka nowych scen z zupełnie innymi aktorami. Według nieoficjalnych informacji praca na planie już trwa.

Z kolei decyzję o nakręceniu nowego materiału do filmu Jonah Hex podjęli producenci, którzy chcieli, aby w finalnej wersji produkcji znalazło się kilka scen z przeszłości głównego bohatera. I tak trwają obecnie castingi do roli Cassie – tj. ukochanej Jonaha, oraz Travisa, który jest synem głównego bohatera. Zdjęcia mają potrwać od 18 stycznia do 1 lutego.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…