Nowe Gwiezdne wojny w kinach? 0

Nie oszukujmy się, od początku Saga Gwiezdnych wojen miała liczyć 9 epizodów, więc prawdopodobnie wcześniej czy później Lucas przekaże komuś pałeczkę i ten ktoś zabierze się za jakąś zacną książkę z EU i ją zekranizuje.

Star Wars

Pojawiła się zagadkowa informacja, dzięki niejakiemu Thomasowi Dolby, znanemu z takich rzeczy jak Hyperactive i She Blinded Me With Science. Przebywa obecnie w San Francisco i ujawnił, że jego gospodarzem jest Paul Sebastien z Lucasarts.

Zeszłego wieczoru opowiadał mi trochę o zbliżającym się serialu aktorskim ze świata Gwiezdnych Wojen, nowym filmie i grach online. Wypas.

Skupmy się na części z filmem. Nasuwają się dwie hipotezy – pierwsza, bardziej prawdopodobna, że nowy serial aktorski będzie miał podobnie, jak serial animowany, premierę w kinach albo druga wersja – kolejny epizod albo osobna historia dziejąca się długo przed, o której była niegdyś mowa. Pewne jest jedno, George Lucas nie będzie tego reżyserować.

Jak myślicie, co ma wspólnego David Lynch z Gwiezdnymi Wojnami? Otóż dawno, dawno temu dostał propozycję wyreżyserowania Powrotu Jedi, lecz z pokorą odmówił. Stwierdził, że nie lubi samego sci-fi, lubi mieszać gatunki, a według niego nie mógłby tego zrobić. O, ironio, chwile później zrobił Diune, gdzie zrobił eksperyment z mieszaniem z efektem wiadomym.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

carlos20

Na nowe cześci nie ma co liczyć. Jak sie za to wezma, to pewnie bedzie przeróbka już istniejących cześci.

Darth_Artur

Ty zawsze jesteś optymistą jeśli chodzi o star wars:-p Nawet jak Lucas nie będzie reżyserował to będzie na tym łapę trzymał, a on raczej olewa EU, więc nie liczył bym na ekranizacje jakiejś powieści.

Adam_Siennica

Mogą zrobić ekranizacje książek, które dzieją się ponad 30 lat po epizodzie 4. Wszyscy aktorzy będą wystarczająco starsi :)))

Quagmire

Najpopularniejsza plotka wszechświata powraca…Stawiam, że skończy się na filmie TV który będzie pilotem serialu.

Barbarka88Rz

oOo
zobaczymy co wyjdzie…
ale bez Forda to już nie będzie to samo, Han Solo jest najlepszy

Proszę czekać…