Nowe Gwiezdne wojny w kinach? 0

Nie oszukujmy się, od początku Saga Gwiezdnych wojen miała liczyć 9 epizodów, więc prawdopodobnie wcześniej czy później Lucas przekaże komuś pałeczkę i ten ktoś zabierze się za jakąś zacną książkę z EU i ją zekranizuje.

Star Wars

Pojawiła się zagadkowa informacja, dzięki niejakiemu Thomasowi Dolby, znanemu z takich rzeczy jak Hyperactive i She Blinded Me With Science. Przebywa obecnie w San Francisco i ujawnił, że jego gospodarzem jest Paul Sebastien z Lucasarts.

Zeszłego wieczoru opowiadał mi trochę o zbliżającym się serialu aktorskim ze świata Gwiezdnych Wojen, nowym filmie i grach online. Wypas.

Skupmy się na części z filmem. Nasuwają się dwie hipotezy – pierwsza, bardziej prawdopodobna, że nowy serial aktorski będzie miał podobnie, jak serial animowany, premierę w kinach albo druga wersja – kolejny epizod albo osobna historia dziejąca się długo przed, o której była niegdyś mowa. Pewne jest jedno, George Lucas nie będzie tego reżyserować.

Jak myślicie, co ma wspólnego David Lynch z Gwiezdnymi Wojnami? Otóż dawno, dawno temu dostał propozycję wyreżyserowania Powrotu Jedi, lecz z pokorą odmówił. Stwierdził, że nie lubi samego sci-fi, lubi mieszać gatunki, a według niego nie mógłby tego zrobić. O, ironio, chwile później zrobił Diune, gdzie zrobił eksperyment z mieszaniem z efektem wiadomym.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Karol 2009-12-12

Na nowe cześci nie ma co liczyć. Jak sie za to wezma, to pewnie bedzie przeróbka już istniejących cześci.

Artur 2009-12-11

Ty zawsze jesteś optymistą jeśli chodzi o star wars:-p Nawet jak Lucas nie będzie reżyserował to będzie na tym łapę trzymał, a on raczej olewa EU, więc nie liczył bym na ekranizacje jakiejś powieści.

Adam Siennica 2009-12-11

Mogą zrobić ekranizacje książek, które dzieją się ponad 30 lat po epizodzie 4. Wszyscy aktorzy będą wystarczająco starsi :)))

Quagmire 2009-12-10

Najpopularniejsza plotka wszechświata powraca…Stawiam, że skończy się na filmie TV który będzie pilotem serialu.

B 2009-12-10

oOo
zobaczymy co wyjdzie…
ale bez Forda to już nie będzie to samo, Han Solo jest najlepszy

Proszę czekać…