"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Alternatywne zakończenie Halloween II 0

W sieci pojawiło się dzisiaj alternatywne zakończenie horroru w reżyserii Roba Zombie pt. Halloween II. Obraz, którego Polscy widzowie nie mogli obejrzeć pojawił się w amerykańskich kinach 27 sierpnia br. W wydaniu DVD i Blu-ray można zobaczyć jak początkowo planował zakończyć film reżyser.

Halloween II (2009)

Halloween II przedstawia dalsze losy Laurie Strode (Scout Taylor-Compton), która po spotkaniu z mordercą Michaelem Myersem (Tyler Mane) musi udać się do szpitala. Wkrótce okazuje się, iż morderca jednak żyje i wciąż czyha na życie niewinnych ludzi.

Zobacz alternatywne zakończenie:

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Marek Cieślak 2009-12-16

Załamalem sie jak obejrzylem "H2" Niedosc ze spieprzyli film to jeszcze praktycznie pokazali jego twarz… Tak samo zrąbali Jason’a, Freddego tez z Jasson vs Freedy
Mam nadzieje ale pewnie tak samo wyjdzie z remakiem Chuckiego. Szkoda slów klasyk z mojego dzieciństwa ktorego tak naprawde sie bałem został spierdolony przez amerykanskiego idiote.

mysza_007 2009-12-15

no moim zdaniem Halloween II to nieporozumienie

Adrian 2009-12-14

uwaga na spoilery.
Nie no.. moim zdaniem zepsuli cały film. I część miała swój klimat, jakiś nastrój, ogólnie była bliska pierwowzoru, ale to…? Dla obeznanych oryginalną serią, to coś to po prostu czyste nieporozumienie. Film w ogóle nie trzyma się kupy, zero logiki, a nawet pomysłu (motyw ze zmarłą matką).
Nie podoba mi się strasznie, że z klasyki horroru zrobiono dramat obyczajowy. Bo ten film taki jest! Momentami nawet śmieszny.
Jednak co najbardziej mnie boli to również pewne motywy, które chyba wzięły się z kosmosu. Ukazanie twarzy Myersa? Wydawanie przez niego dźwięku przy zabijaniu? Głos? Nie no to już przesada.. Oglądałem ten film z siostrą, która nie zna pierwowzoru i również była zniesmaczona.. Przy końcowej scenie w chatce była nawet przygotowana na atak kosmitów (ci co oglądali będą wiedzieć o który dokładnie moment chodzi).
Liczbę ofiar Myersa można policzyć na palcach jednej ręki, ukazanie dramatu, a także wątków psychologicznych pomieszanych z surrealizmem to nie to, czego współczesny widz oczekuje po remake’u klasyki horroru.. a zmiana niektórych bohaterów to jednak pomyłka.
Dotąd zadowolony jestem tylko z I części Halloween, remakeu Piątku 13, i mam tylko nadzieję, że nowa odsłona Koszmaru z ulicy Wiązów będzie jeszcze lepsza, a główny motyw mordercy nie zostanie zepchnięty na drugi plan (gdzie to ma miejsce w Halloween).
Gdyby jednak zmieniono tytuł tego filmu, dodano nieco więcej motywów z horroru, oznaczono by go literką PG13, to wtedy bym miał nieco mniejsze oczekiwania niż wcześniej. Ogólnie jestem niezadowolony, wręcz zawiedziony wizją Roba, którego talent warto jednak docenić, ale niestety nie w tych nowszych filmach.
To teraz szykujmy się na Halloween w 3D, krwawą jatkę dla bezmózgich widzów, której jedynym celem będzie dostarczenie rozrywki. Kto by pomyślał, że taka genialna klasyka zejdzie w przyszłym roku na psy, po klapie 2 części?

Proszę czekać…