8 najlepszych filmów roku według Quentina Tarantino 3

Quentin Tarantino w wywiadzie dla The Hollywood Reporter wskazał 8 według niego najlepszych filmów roku, podkreślając, że nie widział jeszcze takich tytułów jak Avatar, Nostalgia anioła i Invictus – Niepokonany.

Quentin Tarantino

Poniżej pełna lista i fragment wywiadu:

1. Star Trek
2. Wrota do piekieł
3. Komedianci
4. W chmurach
5. Chocolate
6. Observe and Report – Złap, zakapuj, zabłyśnij
7. Precious: Based on the Novel Push by Sapphire
8. Była sobie dziewczyna

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

mysza_007

oglądałem 5 z tych filmów i jakby mnie ktoś spytał o najlepsze filmy roku to raczej bym tych nie wymienił ;p choć przyznam , że Chocolate pod względem walk robi wrażenie , techniki całkiem wypasione i zero efektów specjalnych…

kebab666

śmieszny facet ten Tarantino ale lubię go :))

regoat

żałośni to wy jestesci ze swoimi komentarzem. jak 5 letnie dzieci. wiadomo, że każdy ma inny gust. niektórzy lubia dramaty inni głupkowate komedie, a inni tylko s-f.
Tarantino na pewno ma specyficzny gust jeżeli chodzi o filmy. Wystarczy zobaczyć jakie sam kreci, no i oczywiście po tej liście

Tomassh

Wrota do piekieł?! hahaha! ;D to chyba jakiś żart :P żałosny film…

Ronaldinho

1. Star Trek
2. Wrota do piekieł
Widziałem i potwierdzam, świetne filmy. I tak mnie właśnie zaciekawiło, że skoro number one u Tarantino to Star Trek, to czy sam nie myśli nad jakimś sci-fi. Coś czuję, że chyba Quentin "Moon" jeszcze nie widział, bo raczej byłby na tej liście. Hmm… I tak się zastanawiam jeszcze czy widział "Inglourious Basterds", bo jak na liście tego filmu nie widzę :)

Proszę czekać…