"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy tytuł A Couple of Dicks 0

Kevin Smith zgodził się, aby tytuł jego najnowszej produkcji był inny niż w początkowo zamierzał (tj. A Couple of Dicks). Studio Warner Brothers wspólnie z reżyserem ustaliło nowy obowiązujący tytuł tej produkcji na Cop Out. Co więcej pierwszy trailer pojawi się jeszcze w tym roku.

Kadr z filmu Cop Out/A Couple of Dicks (2010)

Zmiana tytuły była związana z protestami części stacji telewizyjnych w Stanach, które zapowiedziały, iż nie będą emitować reklam tej produkcji o ile w jej tytule będzie wulgarna nazwa (chodzi o wyraz "dicks"). A to zaś było nie do przyjęcia dla marketingowców, którzy wróżyli, iż brak reklam oznaczać będzie całkowitą porażkę tej produkcji. Stąd też ostateczna decyzja Smitha o zgodzie na zmianę tytułu.

Cop Out to opowieść o dwójce niezbyt poważnych policjantów, którzy postanawiają odnaleźć skradzione a bardzo wartościowe karty bejsbolowe. Podczas śledztwa przeżywają szereg niecodziennych przygód.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2009-12-15

Nie dziwię mu się, ostatnio przeżył identyczną sytuację przy Zack and Miri make a Porno, i już pewnie szkoda mu było nerwów na to wszystko.

Proszę czekać…