Zobacz co potrafi zabójcza Hit Girl ! 1

W sieci udostępniono pierwszy oficjalny zwiastun filmu Kick-Ass. Zapowiedź oznaczona jest jako Red Band Trailer, więc można spodziewać się treści brutalnych i wulgarnych. Główną postacią trailera jest Hit Girl, w którą wcieliła się Chloë Grace Moretz. Twórcą obrazu jest Matthew Vaughn.

Kick-Ass

W głównych rolach wystąpią m.in. Nicolas Cage, Aaron Johnson, wspomniana Chloë Grace Moretz oraz Christopher Mintz-Plasse.

Zapraszamy do obejrzenia trailera (przypominamy, że jest to zapowiedź z ograniczeniem wiekowym!)

Film opowiada historię Davea (Aaron Johnson), który jest nastoletnim fanem komiksów, i marzy o zostaniu prawdziwym superbohaterem. Z mocnym postanowieniem naprawy świata przybiera pseudonim Kick-Ass, zakłada specjalny strój i maskę a następnie wyrusza w miasto, aby walczyć ze złem. Jest jeden problem: nie ma kompletnie żadnych supermocy. Decyzja zostania superbohaterem jednak zapadła i od tej pory Kick-Ass będzie musiał stawić czoła najniebezpieczniejszym przestępcom. Wkrótce do chłopaka dołącza perfekcyjnie wytrenowana w zabijaniu jedenastoletnia dziewczynka o imieniu Hit Girl oraz szkolący ją w krwawym fachu ojciec – Big Daddy (Nicolas Cage).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

siorbak

Komiks również miażdży :D I ja również wybiorę się na film (choćby popatrzeć jak nasz koleżka dostaje po dupie :P)

MJ_MARTINO

Nice ;D trzeba to obczaić ;D

hqpoznan

Film miazdzy no musze na niego isc niemoge sie doczekac ;D

Proszę czekać…