Zdjęcia promocyjne Zagubionych 0

Stacja ABC opublikowała dwa nowe zdjęcia promocyjne ostatniego sezonu serialu Zagubieni.

Lost

Możemy zobaczyć na nich bohaterów serialu, którzy odtwarzają dokładnie obraz Leonarda da Vinci pod tytułem Ostatnia Wieczerza.

Wiadomo, że twórcy ukryli dla fanów wskazówki – czy je widzicie?

ZagubieniZagubieniZagubieniZagubieni

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2010-01-06

To było wiadome. Przecież (SPOILER) w piątym sezonie zmartychwstał. Myślę, że serial się zakończy, a i tak większość zagadek nie zostanie wyjaśnionych. O wielu rzeczach człowiek zapomina. Mnie zawsze zastanawiało – nie wiem czemu – jak Libby znalazła się w szpitalu psychiatrycznym razem z Hugo. Wiele niejasności było z panem Eko. Mam nadzieję, że z tych wszystkich zagadek wyjaśnią się przynajmniej te dwie – dlaczego ta wyspa jest taka niezwykła (choć po części już wiadomo) i czym jest ten dym?

Tomek Metreszen 2010-01-05

Locke okaże się Jezusem! ^^

Piotr Biernacki 2010-01-05

Poza tym, że wszyscy patrzą się na Locke’a na drugim zdjęciu, to nic nie dostrzegam nadzwyczajnego. Na pewno tu nie ma informacji, jak się serial zakończy. Na miejscu Judasza stoi Said. Ale nie doszukiwałbym się głębszych znaczeń.

Patrycja K. 2010-01-05

Jestem ślepa na te wskazówki ;). A szóstego sezonu już nie mogę się doczekać! Cały piąty niezbyt przypadł mi do gustu, natomiast jego finał był wprost niesamowity. To niemoralne ze strony twórców serialu trzymać tyle fanów w niepewności ;).

Proszę czekać…