"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe zdjęcia Starcia tytanów 0

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące superprodukcję Louisa Leterriera pt. Starcie tytanów. W remaku filmu z 1981 roku występują: Sam Worthington, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen, Alexa Davalos, Liam Neeson, Ralph Fiennes oraz Izabella Miko. Polscy widzowie zobaczą obraz już od 9 kwietnia br.

Kadr z filmu Starcie Tytanów (2010)

Perseusz (Sam Worthington), urodzony jako bóg, ale wychowany jak człowiek, nie jest w stanie uratować swojej rodziny przed Hadesem (Ralph Fiennes) – mściwym bogiem świata zmarłych. Nie mając nic do stracenia mężczyzna zgłasza się na ochotnika, by poprowadzić wyprawę do zakazanego świata Hadesa i pokonać go, zanim ten odbierze moc Zeusowi (Liam Neeson) i sprowadzi na ziemię chaos. Wraz z grupą śmiałych wojowników wyrusza w ryzykowną podróż, podczas której będzie walczyć z groźnymi demonami i strasznymi bestiami. Przeżyje tylko wtedy, jeśli uwierzy w swoją boską moc, przeciwstawi się swojemu przeznaczeniu i zacznie pisać swój własny los.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kadr z filmu Starcie TytanówKadr z filmu Starcie Tytanów Kadr z filmu Starcie TytanówKadr z filmu Starcie Tytanów Kadr z filmu Starcie TytanówKadr z filmu Starcie Tytanów Kadr z filmu Starcie TytanówKadr z filmu Starcie Tytanów Kadr z filmu Starcie TytanówKadr z filmu Starcie Tytanów

Kadr z filmu Starcie TytanówKadr z filmu Starcie Tytanów

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…