http://vimeo.com/mironkundzicz

Weinsteinowie pracują 0

Wytwórnia Weinstein Co. przedstawia swoje nadchodzące projekty.

Ostatnim obrazem, który jest właśnie dystrybuowany przez MGM, jest School for Scoundrels. Poza tym trwają rozmowy z Lasse Hallstr?mem (Co gryzie Gilberta Grape'a), aby zaangażować go do reżyserii obrazu Rain in Spain, w którym główną rolę zagrałaby Pen?lope Cruz (Wszystko o mojej matce).

Danny Boyle / chicodeluigi.itDanny Boyle / chicodeluigi.it

Oprócz tego Danny Boyle (Trainspotting) nakręci dla nich Solomon Grundy, do którego scenariusz, na podstawie książki Dana Goocha, napisał Robert Nelson Jacobs (Czekolada).

W planach jest też nienazwany jeszcze musical Roba Marshalla (Chicago), do którego zdjęcia mają się rozpocząć tej wiosny, oraz nowy projekt, który wyreżyseruje Denzel Washington (Malcolm X) The Great Debaters, do którego zdjęcia rozpoczną się w lutym. Film ma opowiadać prawdziwą historię profesora, który wykłada na Wiley College we Wschodnim Teksasie.

Prace nad The No. 1 Ladies Detective Agency Anthony'ego Minghelli (Utalentowany pan Ripley) rozpoczną się następnej wiosny w Południowej Afryce.

Ostatnim projektem Weinstein Co., jest remake horroru Halloween Johna Carpentera (Atak na posterunek 13). Nową wersję ma wyreżyserować Rob Zombie (Bękarty diabła).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…