Pierwsze zdjęcia z nowych produkcji 0

Dziś aż do trzech filmów pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z filmów MacGruber, Your Highness oraz Scott Pilgrim vs. The World.

Scott Pilgrim

Zapraszamy do oglądania, komentowania i oczywiście dyskusji na temat zamieszczonych materiałów.

MACGRUBER

W filmie MacGruber (Forte) wraca z odpoczynku w ekwadorskim zakonie, by rozprawić się ze swoim największym wrogiem (w tej roli Val Kilmer), który zabił jego wybrankę. Na pomoc głównemu ruszy niezwyciężona sekretarka (Wiig) i kilku innych nie do końca normalnych ludzi.

MacGruberMacGruberMacGruberMacGruberMacGruberMacGruber

YOUR HIGHNESS

Danny McBride kreuje postać aroganckiego i leniwego księcia Thadeousa, który musi udać się na pewną misję, by ocalić królestwo swego ojca. Pomoże mu w tym jego heroiczny brat, grany przez Jamesa Franco, wraz ze swoją towarzyszką, Belladonną (Deschanel). Natalie Portman gra groźną księżniczkę, która wpadła w oko Thadeousowi.

Your HighnessYour Highness

Scott Pilgrim vs. The World

Życie Scotta Pilgrima (Michael Cera) jest cudowne. Ma 23 lata, zespół rockowy, w którym jest basistą i w którym grywa "pomiędzy pracami" oraz słodką dziewczynę. Wszystko układa się fantastycznie dopóki do jego myśli, dniami i nocami, nie wkrada się piękna i uwodzicielska Ramona V. Flowers (Mary Elizabeth Winstead). Jednak droga do serca idealnej dziewczyny nie jest łatwa – aby ją zdobyć musi najpierw pokonać siedem złych duchów jej byłych chłopaków.

Scott PilgrimScott Pilgrim

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…