"May the Force Be With You"

Piła III - trzeci zwiastun i nowe zdjęcia! 0

Już niedługo w USA premiera filmu Piła III. Dziś producenci filmu udostępnili kolejne zdjęcia i nowy zwiastun. W tej części morderczą grą kieruje, znana nam z poprzednich części, Amanda. Głównym bohaterem tej gry będzie Dr Lynn Denlon, która zostaje porwana i przewieziona do starego opuszczonego magazynu, gdzie spotyka Pana Układankę, który jest przypięty do łóżka. Pan Układanka jest na granicy życia i śmierci, a zadaniem Dr Lynn jest utrzymywanie go przy życiu dopóki kolejny element układanki, Jeff, nie ukończy swojej części gry. Losy Lynn i Jeffa przetną się w najmniej nieoczekiwanym momencie.

Najnowszy zwiastun do Piły III możesz zobaczyć klikając TUTAJ (źródło: Yahoo.com).

Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006

Poprzednie zwiastuny możesz zobaczyć klikając na poniższe linki:

-pierwszy zwiastun (YouTube)

-drugi zwiastun (Yahoo)

W filmie główne role grają: Tobin Bell, J. LaRose, Angus Macfadyen, Shawnee Smith i Bahar Soomekh. Scenariusz napisał Leigh Whannell (zagrał Adama w pierwsze części Piły). Trzecią część reżyseruje Darren Lynn Bousman. Za produkcję odpowiedzialni są: Mark Burg i Oren Koules.

Zdjęcia do filmu, kręcone w Toronto, trwały 42 dni (8 Maj 2006 – 19 Czerwiec 2006).

Budżet Piły III to 12 mln $.

W USA film swoją premierę będzie miał 27 października. W Polsce Piłe III będziemy mogli najprawdopodobniej zobaczyć 19 stycznia 2007 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest <a href=http://www.kinoswiat.pl/ title=Kino Świat>Kino Świat.

<table border=0 width=362>

Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006

Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006 Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006 Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

k4c5er

No już niedługo premiera ciekawe jak ta część się zakończy … i czy będzie lepsza od dwóch poprzednich …

opatrznik

Każde zdjęcie jest postokroć lepsze od trailera…

majron

hahahaha :D yeeee! nowa pila! yeeee! skaczmy z radosci :) kolejna beznadzieja zarobi miliony :) witamy w XXI wieku :)

Trophy

Bardzo fajne te kadry!! Ja osobiście uważam, że obie poprzednie części "Piły" zaskakiwały! (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu)

Pozdrawiam!

Anonimowy

Bo ja wiem? Jedynka była przyzwoitym thrillerem (ale tak na raz, bo za drugim razem już odechciewało się oglądać), dwójka lekko się dłużyła i była przeładowana tą "piłowatością". Po trójce się za dużo nie spodziewam.

Proszę czekać…