"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Johnston mówi o kolejnych filmach 0

Reżyser Joe Johnston, który aktualnie promuje swój najnowszy obraz pt. Wilkołak, w jednym z ostatnich wywiadów udzielił kilku ciekawych informacji na temat projektów, którymi prawdopodobnie się zajmie. Wiadomo, iż reżyser podpisał kontrakt na nakręcenie The First Avenger: Captain America oraz rozmawiał z producentami o ewentualnym kręceniu filmu Jurassic Park 4.

Reżyser Joe Johnston

Joe Johnston tak powiedział o filmie Captain America:

To nie będzie Kapitan Ameryka taki, jakiego można oczekiwać. To będzie coś zupełnie innego. Wszystko zależy od komiksu, ale film będzie szedł w zupełnie innym kierunku. Chcę, aby projekt dotyczył okresu, w którym Steve Rogers staje się dopiero Kapitanem Ameryką. Wspaniałą rzeczą w tej postaci jest fakt, iż nie posiada jakiś wielkich supermocy: nie widzi przez ścianę, nie potrafi latać . To po prostu zwykły mężczyzna, który w skutek naukowego eksperymentu staje się nadludzko silny. To jest jedyna jego moc. Chciałbym pokazać jak właściwie ta zmiana wpłynęła na jego psychikę. W końcu przez staniem się Kapitanem Ameryką był typowym łamagą i mięczakiem. Dla mnie właśnie ta część historii tego bohatera jest najciekawsza.

A tego dowiedzieliśmy się o Jurassic Park 4:

Tak, więc powstanie Jurassic Park 4. Jednak nie będzie to typowa kontynuacja, jaką pewnie się spodziewacie. Nowy film będzie zupełnie oderwany od poprzednich historii, co nie znaczy, iż powstanie remake. W istocie producenci chcieliby, aby nowa część była zarazem początkiem nowej serii filmów o wyspie dinozaurów. Niestety na chwilę obecną nic więcej powiedzieć nie mogę.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…