"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dobre wrażenie Megaminda 0

W dniu wczorajszym w Los Angeles zaprezentowano dziennikarzom fragment najnowszej animacji studia DreamWorks Animation pt. Megamind. Obraz będzie trzecią produkcją studia, która pojawi się w tym roku w kinach (inne to: Jak wytresować sobie smoka oraz Shrek Forever). Studio planuje światową premierę na 5 listopada br.

Zdjęcie promujące animacje pt. Megamind (2010)

Zgromadzeni dziennikarze zgodnie stwierdzili, iż obraz ma szansę stać się prawdziwym hitem. To kolejny przykład, że DreamWorks staje się coraz większą konkurencją dla Pixara. Czy tak będzie? Przekonamy się pod koniec roku.

Tytułowy bohater Megamind to diaboliczny człowiek, który od ponad 20 lat usiłuje podbić Ziemię, za każdym razem jednak, jego plany krzyżuje zamaskowany super-bohater Metro Man. Wszystko zmienia się w dniu, kiedy Megamind podczas jednej ze swoich prób zdobycia władzy nad światem zabija superbohatera. Nie mając już do pokonania żadnego wroga, zniechęcony geniusz zła postanawia stworzyć sobie nowego super-przeciwnika – większego, lepszego i silniejszego niż ten, jakim kiedykolwiek był Metro Man. Kiedy jednak rywal Megaminda zaczyna prowadzić własną wojnę, której celem jest zniszczenie świata, ten musi zdecydować: Czy potrafi pokonać własny (teraz) diaboliczny twór? Czy najinteligentniejszy człowiek świata jest w stanie podjąć błyskotliwą decyzję? A może Geniusz Zła przejdzie na drugą stronę i stanie się Bohaterem własnej historii?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…