"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Keira Knightley nie wystąpi w musicalu 0

Aktorka Keira Knightley poinformowała, iż rezygnuje z udziału w nowej ekranizacji słynnego musicalu pt. My Fair Lady. Artystka, która ostatnie miesiące spędziła na przygotowaniach do roli motywuje swoją decyzję faktem, iż preprodukcja trwa zbyt długo oraz nie widzi żadnych perspektyw, iż praca na planie obrazu szybko ruszy. Producenci już rozglądają się za kimś, kto mógłby ją zastąpić.

Keira Knightley w filmie The Edge of Love (2008)

Głównym producentem nowej wersji jest Duncan Kenworthy, który dotychczas pracował przy takich produkcjach jak To właśnie miłość, Notting Hill czy Cztery wesela i pogrzeb. Producentem wykonawczym projektu jest Cameron Mackintosh, który dotychczas pracował głównie w teatrze. Był on odpowiedzialny za stworzenie dwóch teatralnych wersji musicalu.

Aktualnie producenci poszukują odpowiedniej osoby, która mogłaby wystąpić w głównej roli. Prasa wśród potencjalnych kandydatek wymienia Anne Hathaway i Scarlett Johansson jednak najprawdopodobniej propozycję udziału w filmie otrzyma Carey Mulligan, która ostatnimi czasy jest bardzo chwalona przez recenzentów.

Scenariusz do nowej wersji napisała Emma Thompson.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…