"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Starcie Tytanów w 3D? 0

Już w marcu na ekranach światowych kin pojawi się film Starcie Tytanów, którego reżyserem jest Louis Leterrier. Jednak wciąż nie wiadomo, w jakim formacie będzie on wyświetlany. Pojawiają się, co jakiś czas informacje, iż może pojawić się także trójwymiarowa wersja tej produkcji.

Kadr z filmu Starcie Tytanów (2010)

Chociaż reżyser zapowiadał, iż obraz będzie można oglądać jedynie w wersji 2D to być może szefom studia Warner Bros uda się go przekonać, aby w niektórych kinach pojawiła się także wersja trójwymiarowa. Dzisiaj pojawiła się informacja, iż studio nakazało zrobienie konwersji do wersji 3D. Tak skonwertowany film zostanie pokazany na specjalnych premierach testowych i jeśli uzyska ogólną akceptację to istnieje spora szansa, iż w kinach obraz pojawi się także w wersji trójwymiarowej.

Jedynym problemem może być fakt, iż Starcie Tytanów pojawi się w kinach w tym samym czasie co trójwymiarowa animacja pt. Jak wytresować smoka. Większość kin posiada tylko jeden projektor umożliwiający wyświetlanie filmów w trójwymiarze. A co za tym idzie film mogłoby obejrzeć dużo mniej osób niż normalnie.

Głównym bohaterem filmu Starcie Tytanów jest Perseusz. Heros staje do walki z Hadesem, który chcę zapanować nad całym światem. Szykuje się ogromna bitwa.

W Polsce Starcie Tytanów będzie miało premierę 9 kwietnia.

Źrodło: www.hollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…