Zobacz zapowiedź Wall Street 2 3

Dystrybutor udostępnił pierwszą filmową zapowiedź filmu Wall Street 2: Money Never Sleeps oraz premierowy plakat. Reżyserem produkcji jest Oliver Stone, a w głównych rolach wystąpią Shia LaBeouf oraz Michael Douglas.

Wall Street 2

Premiera filmu planowana jest na koniec kwietnia 2010 roku.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi

Głównym bohaterem Wall Street 2 jest młody broker Jake Moore, który jest narzeczonym córki Gordona Gekko. Chłopak chce doprowadzić do upadku bardzo wpływowego szefa funduszu hedgingowego. Pomoże mu w tym Gekko, który właśnie wychodzi z więzienia.

Poniżej prezentujemy plakat

Plakat Wall Street 2Plakat Wall Street 2

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Czechu 2010-02-01

Coś ten Shia LaBeouf jest na siłę promowany, jak na razie niczego nie pokazał, może tu czymś zaskoczy, ale mam słabe przeczucia.

Piotr Biernacki 2010-01-30

Obsada mi się nie podoba, ale lubię filmy o ekonomii i finansach, więc cierpliwie poczekamy na nowy film Stone’a, w międzyczasie oglądając pierwszą część.

JohnnyDepp 2010-01-30

zapowiada sie zajebiście !

Redox 2010-01-30

Zwiastun jak najbardziej w porządku. Przed premierą trzeba będzie się wziąć za pierwszą część. Jedynie co tu wadzi to ten Shia LaBeouf… Mam nadzieję, że zaprezentuje on klasę wyższą aniżeli w "Transformersach" czy "Eagle Eye".

Ronaldinho 2010-01-29

Oliver Stone w bardzo dobrej formie, bardzo dobry zwiastun, aż zachciało mi się pierwszą część obejrzeć i chyba to dzisiaj zrobię. Żart w stylu "and one mobile phone" jest jak najbardziej na miejscu i może być takich w filmie więcej. Plakat przypomina mi styl "Godfathera" :)

Proszę czekać…