Zobacz zapowiedź Wall Street 2 3

Dystrybutor udostępnił pierwszą filmową zapowiedź filmu Wall Street 2: Money Never Sleeps oraz premierowy plakat. Reżyserem produkcji jest Oliver Stone, a w głównych rolach wystąpią Shia LaBeouf oraz Michael Douglas.

Wall Street 2

Premiera filmu planowana jest na koniec kwietnia 2010 roku.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi

Głównym bohaterem Wall Street 2 jest młody broker Jake Moore, który jest narzeczonym córki Gordona Gekko. Chłopak chce doprowadzić do upadku bardzo wpływowego szefa funduszu hedgingowego. Pomoże mu w tym Gekko, który właśnie wychodzi z więzienia.

Poniżej prezentujemy plakat

Plakat Wall Street 2Plakat Wall Street 2

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Czechu

Coś ten Shia LaBeouf jest na siłę promowany, jak na razie niczego nie pokazał, może tu czymś zaskoczy, ale mam słabe przeczucia.

Beznickowy

Obsada mi się nie podoba, ale lubię filmy o ekonomii i finansach, więc cierpliwie poczekamy na nowy film Stone’a, w międzyczasie oglądając pierwszą część.

JohnnyDepp

zapowiada sie zajebiście !

Redox

Zwiastun jak najbardziej w porządku. Przed premierą trzeba będzie się wziąć za pierwszą część. Jedynie co tu wadzi to ten Shia LaBeouf… Mam nadzieję, że zaprezentuje on klasę wyższą aniżeli w "Transformersach" czy "Eagle Eye".

Ronaldinho

Oliver Stone w bardzo dobrej formie, bardzo dobry zwiastun, aż zachciało mi się pierwszą część obejrzeć i chyba to dzisiaj zrobię. Żart w stylu "and one mobile phone" jest jak najbardziej na miejscu i może być takich w filmie więcej. Plakat przypomina mi styl "Godfathera" :)

Proszę czekać…