Zaginiony Symbol w kinach 0

Trzecia część serii o Robercie Langdonie zostanie zekranizowana. Steven Knight napisze scenariusza na podstawie powieści Dana Browna, Zaginiony Symbol.

Anioły i Demony

Tom Hanks, który grał Langdona w Kodzie Da Vinci i Aniołach i Demonach jeszcze nie podpisał umowy, lecz oczekuje się, że zrobi to niebawem. Brian Grazer i John Calley będą produkować.

Opis fabuły książki według wydawcy:

Waszyngton. Harvardzki specjalista od symboliki, Robert Langdon na prośbę swego przyjaciela i mentora, Petera Solomona, ma wygłosić wykład na Kapitolu. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że na wieczór nie zaplanowano żadnego odczytu, a po chwili na środku rotundy odkryte zostaje makabryczne znalezisko, niepokojąco naznaczone pięcioma tajemniczymi symbolami. Jego przesłanie jest dla Langdona oczywiste – to zaproszenie do dawno zaginionego świata skrywającego ezoteryczną mądrość. Kiedy okazuje się, że Peter Solomon, filantrop i prominentny członek loży masońskiej, został porwany, Langdon wie, że istnieje tylko jeden sposób, by ocalić przyjaciela: przyjąć tajemnicze zaproszenie i udać się tam, gdzie zaprowadzą go zaszyfrowane wskazówki. A poprowadzą go podziemnymi korytarzami do tajemnych komnat i świątyń ukrytych pod jednym z najpotężniejszych miast świata. Skrywa ono prastare sekrety loży masońskiej i odkrycia, których wielu wolałoby nie ujawniać. Rozpoczyna się szalona wędrówka i wyścig z czasem, bo Langdon ma zaledwie kilka godzin na dotarcie do celu. W przeciwnym wypadku jego przyjaciel zginie. Zaginiony symbol to mistrzowsko skonstruowany thriller przesiąknięty historią, zagubiony w labiryncie symboli i enigmatycznych kodów. Pełen zagadek i trzymających w napięciu zwrotów akcji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

mason

Mam nadzieję że film będzie tak dobry jak książka , ale zamiast Toma Hanksa bardziej pasowałby Nicolas Cage!!!!!!!!!!!!

mason

Hej polecam książki Stieva Berry rewelacja drugi Dan Brown!!!!!!

mason

Czekam na film zaginiony symbol, książka rewelacja,przeczytałam wszystkie książki Dana i powiem wam umie facet pisać!!!!!!!!!!!

fraterp

ILLUMINATIO wypuściło książkę o masońskich realiach, opisującą fakty związane z ogólnym tematem powieści. Strona książkowa: http://www.tajemnicezaginionegosymbolu.pl/

Santanico

ja mam nadzieję,ze Hanks nie wróci do fryzury z "Kod Da Vinci".

Proszę czekać…