Konkurs z grą CSI: Mordercze Zamiary 4

Gra została stworzona, we współpracy ze scenarzystami CSI, w oparciu o 9 serię serialu. Intrygująca i zagadkowa fabuła Morderczych Zamiarów na pewno wciągnie każdego, zarówno fanów serialu, jak i osoby, które nigdy nie widziały Kryminalnych Zagadek. W grze będziemy musieli rozwikłać zagadki nietypowych zgonów w światowej stolicy rozrywki i hazardu. Grę CSI: Mordercze zamiary otrzymuje – Mazior. Gra powstała w oparciu o 9 sezon serialu!

CSI Mordercze Zamiary

Wraz ze znanymi bohaterami serialu, gracze będą prowadzić śledztwo, korzystając z pomocy specjalistycznego sprzętu i najnowocześniejszych technik kryminalistycznych. Dodatkowym zadaniem graczy będzie pomoc detektywom pracującym nad sprawą i przesłuchiwanie świadków, pamiętając, że tylko trafne argumenty i logiczny wywód zdemaskują podejrzanych. W grze spotkamy nowych bohaterów, którzy pojawiali się w 9 serii serialu: Raya Langstona (Lawrence Fishburne) i Rileya Adamsa (Lauren Lee Smith).

CSI Mordercze ZamiaryCSI Mordercze Zamiary

Dodatkowo na fanów serii CSI czeka nie lada gratka: pięć nowych, tajemniczych i szokujących zbrodni, których nie było w serialu. Zostały one specjalnie stworzone we współpracy ze scenarzystami Kryminalnych Zagadek. Rozwiązanie tajemniczej śmierci połykacza ognia, który wydał ostatnie tchnienie podczas występu, czy panny młodej odnalezionej nad ranem w apartamencie dla nowożeńców nie będzie proste, a ostateczne wyniki śledztwa okażą się bardzo zaskakujące.

W tej grze liczą się tylko dowody, które prowadzą do celu, jednak nieoczekiwane zawirowania fabuły i zwroty akcji mogą przeszkodzić w dotarciu do prawdy. Nie czekaj, już teraz dołącz do drużyny i rozwiąż wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami Kryminalne Zagadki Las Vegas.

ZADANIE konkursowe:
1. Zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM DODAWANIA TREŚCI i poprawnie dodaj przynajmniej jedną treść do naszej filmowej bazy. W zgłoszeniu podaj nr ID treści.
2. W oparciu o który sezon Kryminalnych zagadek Las Vegas powstała gra CSI: Mordercze Zamiary?

Nagrody w konkursie
Gra CSI: Mordercze Zamiary

Regulamin konkursu
1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- prawidłową odpowiedź oraz numer dodanej treści a w temacie e-maila wpisać: CSI,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2010 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 19 lutego.
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Główna nagroda w konkursie
Gra PCGra PC

Krótki film instruktażowy jak dodawać treści

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

z tgo konkursu byla na czas :P z Kolysnaka mialem poslizg, ale ciesze sie, ze komentarzami zawsze mi przypominacie, bo oglaszajac konkurs mysle juz o nastepnym a wyniki czasami umykaja mojej uwadze ;P sorki za to :)

Czudi

osoby, które dały plusa zapytaniu Czecha (m.in. ja) raczej wiedzą, gdzie na fdb ogłasza się wyniki.
Oczywiście mogłem przeoczyć i dopiero wczoraj wieczorem zobaczyć, ciekawe czy inni też tak mieli;)

Przeciez sa juz od dawna – W grze będziemy musieli rozwikłać zagadki nietypowych zgonów w światowej stolicy rozrywki i hazardu. Grę CSI: Mordercze zamiary otrzymuje – Mazior. Gra powstała w oparciu o 9 sezon serialu!
Zawsze podaje na koniec wstępu wraz z odpowiedzą!

Barbarka88Rz

"Wyniki podamy 19 lutego."
Hmm…

Czechu

i jak tam wyniki??

Proszę czekać…