"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kathryn Bigelow reżyserką serialu 0

Wszystko wskazuje na to, iż Kathryn Bigelow, reżyserka filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny tym razem nie będzie miała problemów ze znalezieniem pracy. Po tym jak krytycy wysoko ocenili jej pracę przy swoim najnowszym filmie posypały się propozycje kolejnych produkcji, którymi mogłaby się zająć. Reżyserka popracuje jednak nad pilotem serialu stacji HBO.

Reżyserka Kathryn Bigelow

Jak donosi jeden z amerykańskich portali filmowych Kathryn Bigelow została zatrudniona na stanowisko reżysera pilotażowego odcinka nowego serialu stacji HBO pt. The Miraculous Year. Scenarzystą nowej produkcji tej stacji został John Logan (Aviator, Ostatni samuraj). Artysta opisuje swój projekt jako: "badania nad pewną Nowojorską rodziną przez pryzmat charyzmatycznego i autodestrukcyjnego kompozytora z Broadway’u".

Będzie to swoisty sprawdzian dla jej umiejętności, bowiem to właśnie pilotażowy odcinek jest najważniejszy dla całej telewizyjnej produkcji. Od tego jak spodoba się zarówno władzom stacji jak i samym widzom zależeć będzie czy ostatecznie zamówiony zostanie cały sezon, czy też może produkcję spisze się na straty.

Producentami serialu została Bigelow oraz scenarzysta John Logan. Kiedy rozpoczną się pracę nad epizodem niestety nie wiadomo.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…