"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dinozaury kolejnym filmem Pixara? 0

W sieci pojawiła się plotka, iż jednym z kolejnych filmowych projektów studia Pixar będzie obraz, którego akcja będzie związana z dinozaurami. Informacja ta pojawiła się po tym jak na jednym z portali internetowych widać zdjęcie rysownika Ronnie del Carmen a w tle koncepcyjne szkice dinozaurów.

Logo studia Pixar

Już wcześniej widać był zdjęcia w podobnym tonie, które zrobiono Pete Docterowi. Wtedy sądzono, iż są to szkice koncepcyjne zabawki, która pojawi się w filmie Toy Story 3. Dziś już wiemy, iż tak nie będzie. Wiemy za to, iż w ostatnimi czasie studio kontaktowało się z paleontologiem, który spędził kilka dni współpracując z pracownikami tego studia.

Najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie tej sytuacji to fakt, iż studio Pixar zamierza wydać krótkometrażówkę, która zwykle bywa formą testowania przyszłego reżysera pełnometrażowego filmu animowanego. Tak przynajmniej było z Garym Rydstromem, który nim nakręcił Ratatuj pracował nad krótkometrażówką pt. Lifted.

Na fotkach widać chłopca oraz pterodaktyla, brontozaura, prehistorycznego aligatora i komara. Czy będą to bohaterowie jakiejś nowej krótkometrażówki? Jak tylko pojawią się jakieś informacje na pewno was o tym powiadomimy.

Rysownik studia PixarRysownik studia Pixar

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…