"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Seks skandal Bena Afflecka 1

Niedawno informowaliśmy was, iż Ben Affleck negocjuje swoją współpracę ze studiem Warner Bros a już otrzymujemy informacje o jego planach reżyserskich. Otóż aktor zajmie się pracą na planie filmu The Trade. Obraz ma powstać właśnie dla Warner Bros, co może oznaczać, iż umowa dojdzie do skutku.

Ben Affleck w filmie Stan gry (2009)

Scenarzystą filmu The Trade jest David Mandel (EuroTrip). Jest on inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w 1973 roku.

Obraz skupia się na przybliżeniu historii dwójki przyjaciół – bejsbolistów drużyny New York Yankees. Fritz Peterson i Mike Kekich znali się od wielu lat. W 1972 roku postanowili wymienić się żonami. Oznaczało to, iż Fritz zamieszkał z żoną Mike’a – Susanne Kekich, z kolei Mike zamieszkał z żoną Fritza – Marilyn Peterson. Ich eksperyment na tyle okazał się udany, iż przyjaciele postanowili kontynuować go dalej. Media o całej sprawie dowiedziały się przypadkiem w 1973 roku. Wywołało to ogólnonarodowy skandal obyczajowy. Mimo tego wszystkiego Fritz i Susanne do dziś są parą.

Niewykluczone, iż Ben Affleck nie tylko wyreżyseruje film, ale także w nim zagra.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…