Seks skandal Bena Afflecka

Ben Affleck w filmie Stan gry (2009)

Niedawno informowaliśmy was, iż Ben Affleck negocjuje swoją współpracę ze studiem Warner Bros a już otrzymujemy informacje o jego planach reżyserskich. Otóż aktor zajmie się pracą na planie filmu The Trade. Obraz ma powstać właśnie dla Warner Bros, co może oznaczać, iż umowa dojdzie do skutku.

Scenarzystą filmu The Trade jest David Mandel (EuroTrip). Jest on inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w 1973 roku.

Obraz skupia się na przybliżeniu historii dwójki przyjaciół – bejsbolistów drużyny New York Yankees. Fritz Peterson i Mike Kekich znali się od wielu lat. W 1972 roku postanowili wymienić się żonami. Oznaczało to, iż Fritz zamieszkał z żoną Mike’a – Susanne Kekich, z kolei Mike zamieszkał z żoną Fritza – Marilyn Peterson. Ich eksperyment na tyle okazał się udany, iż przyjaciele postanowili kontynuować go dalej. Media o całej sprawie dowiedziały się przypadkiem w 1973 roku. Wywołało to ogólnonarodowy skandal obyczajowy. Mimo tego wszystkiego Fritz i Susanne do dziś są parą.

Niewykluczone, iż Ben Affleck nie tylko wyreżyseruje film, ale także w nim zagra.

Źrodło: www.firstshowing.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux