"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nolan nie zajmie się Supermanem 1

Stacja MTV rozmawiała z szefową DC Entertaimnent w sprawie produkcji nowego filmu Superman. Diane Nelson zdementowała informacje o tym, iż w projekt zaangażowany będzie reżyser Mrocznego RycerzaChristopher Nolan. To zła wiadomość dla wszystkich fanów tej komiksowej postaci.

Superman

W wywiadzie dla stacji MTV szefowa DC Entertaimnent Diane Nelson powiedziała, iż ani jej firma ani studio Warner Bros nie kontaktowało się z Christopherem Nolanem w sprawie reżyserii nowego filmu o Supermanie. Pojawiające się ostatnio informacje o szybkiej realizacji nowego filmu nazwała tylko plotkami, które wymyśla ktoś, kto kompletnie nie zna tego jak wygląda prawda.

Ta wiadomość to bardzo zła informacja dla wszystkich, którym marzył się nowy film o Supermanie. Przypomnijmy, bowiem, iż w zeszłym roku sąd federalny przekazał od 2013 roku pełne prawa do postaci Supermana spadkobiercom twórcy serii komiksów. W zapisie wyroku jest też element, który przekazuje prawa szybciej (tj. w połowie 2011 roku) o ile aktualny właściciel praw (DC Entertaimnent) nie będzie pracował nad żadnym filmem z udziałem tej postaci.

Dlatego też nie spodziewajcie się szybkiej realizacji filmu.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adam_Siennica

WTF? Przecież tamta informacja nie była plotką według tego, a teraz to dementują? :| co za debile :/

Proszę czekać…