"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Shane Black reżyserem Doc Savage 0

Studio Columbia Pictures po kilku tygodniach poszukiwań odpowiedniej osoby na stanowisko reżysera filmu pt. Doc Savage, postanowiło obsadzić na tym stanowisku scenarzystę tego projektu – Shane’a Blacka. Obraz będzie ekranizacją komiksowej serii z lat 30-tych i 40-tych.

Scenarzysta i reżyser Shane Black

Shane Black pracował przy takich filmach jak: Kiss Kiss Bang Bang oraz Zabójcza Broń. W pracy nad scenariuszem pomogą mu Anthony Bagarozzi i Chuck Mondry. Za produkcję odpowiedzialni są: Neal Moritz, Alex Kurtzman i Roberto Orci.

Doc Savage to bohater serii książek przygodowych a także w późniejszym okresie także audycji radiowych, które popularne były w latach 30 i 40 ubiegłego wieku. Naprawdę nazywa się Clark Savage Jr. i jest lekarzem chirurgiem, naukowcem, łowcą przygód, odkrywcą, wynalazcą a także badaczem i muzykiem. Jego biuro znajduje się na 86 piętrze Nowojorskiego wieżowca. Przyjmuje sprawy uznawane przez innych za beznadziejne. W powieści zawsze ta postać wyglądała tak samo: brązowa skóra, niebieskie oczy i powalające spojrzenie. Na dodatek stale odpięta koszula, która pokazuje seksowny tors. Bohater, którego każda kobieta chciałaby poznać.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…