"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

BioShock wstrzymane? 0

Mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy interesowali się realizacją filmu pt. BioShock. Wszystko wskazuje na to, iż pracę nad tą produkcją będą musiały zostać wstrzymane. A to wszystko za sprawą reżysera. Juan Carlos Fresnadillo poinformował, że wcześniej zajmie się nakręceniem filmu pt. Intruders.

Screen z gry pt. BioShock

Dziś rano reżyser Juan Carlos Fresnadillo poinformował media, iż przed rozpoczęciem prac chcę nakręcić obraz pt. Intruders. O obrazie nie wiadomo zbyt wiele. Ma to być opowieść o 11-letniej dziewczynce. Wiadomo również, iż sam reżyser jest scenarzystą.

Tymczasem na początku drugiej połowy bieżącego roku miały rozpocząć się zdjęcia do filmu BioShock. Reżyserem właśnie miał być Fresnadillo. Teraz nie wiadomo czy producenci tego obrazu zdecydują się postawić na kogoś innego czy też zaczekają z produkcją.

BioShock to gra komputerowa firmy 2K Boston/2K Australia, wcześniej znana jako Irrational Games, zaprojektowaną przez Kena Levine’a. W będącej alternatywną wersją historii lat ‘60 XX wieku gracz wciela się w rozbitka katastrofy lotniczej, Jack’a, który zmuszony jest przemierzać antyutopijne miasto Rapture walcząc na swojej drodze ze zmutowanymi istotami, które je zamieszkują. Gra zawiera elementy RPG i survival horroru.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…