"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Transformers 3 w 3D? 0

Pojawiła się informacja, iż studio Paramount Pictures wymogło na reżyserze filmu Transformers 3 zgodę na to, aby obraz był pokazywany w wersji 3D. Michael Bay na razie sceptycznie podchodzi do całego pomysłu, ale potwierdził, iż przyjrzy się całej sprawie i nie wyklucza, że faktycznie będziemy mogli oglądać ten obraz zarówno w klasycznej wersji 2D jak i trójwymiarowej.

Kadr z filmu Transformers: Zemsta upadłych (2009)

We wczorajszym wywiadzie Bay powiedział, iż nie zamierza kręcić trzeciej części przy użyciu kamer 3D. Oznaczać to może, iż studio będzie chciało w fazie postprodukcji po prostu przekonwertować nakręcony materiał, aby można go oglądać w wersji trójwymiarowej.

Wielkim przeciwnikiem konwersji filmów jest reżyser James Cameron, który kilka dni temu powiedział, iż według niego powinno się albo kręcić od razu przy pomocy technologii trójwymiarowej, albo pozostawić film w tradycyjnej formie. Jego zdaniem konwersja filmów do wersji trójwymiarowej to jedynie oszukiwanie widzów i wyciąganie od nich dodatkowych pieniędzy.

Wydaje się, że wszystko będzie zależało od tego jak widzowie przyjmą filmy Alicja w Krainie Czarów oraz Starcie Tytanów. To właśnie ostatnio o tych dwóch obrazach było głośno ze względu na ich konwersje do wersji 3D. Jeśli zarobią sporo to możemy się spodziewać, iż Transformers 3 również będą w 3D.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…