"May the Force Be With You"

Ruszają zdjęcia do amerykańskiej wersji Funny Games 0

Wczoraj rozpoczęły się zdjęcia do nowej wersji filmu Funny Games, którą reżyseruje twórca oryginału Michael Haneke.

Zdjęcia do remake'u Funny Games kręcone są w Nowym Jorku. Najprawdopodobniej potrwają około dwóch do trzech miesięcy. Swoja premierę film będzie miał w połowie przyszłego roku.

Kadr z filmu Funny Games 1997Kadr z filmu Funny Games 1997

Budżet filmu to 5 mln $.

Scenariusz do filmu napisał Michael Haneke, który także reżyseruje obraz tak samo jak w oryginale. Film produkują Chris Coen i Hamish McAlpine. Główne role grają: Tim Roth, Michael Pitt, Brady Corbet, Naomi Watts i jedenastoletni Devon Gearhart, który zagra chłopca o imieniu Georgie.

Pierwotna wersja filmu z 1997 roku została nakręcona w Austrii. Film dotyka problemu bezinteresownej i niepohamowanej przemocy. Opowiada on o spokojnej rodzinie, która wyjeżdża na wakacje nad jezioro. Podczas nieobecności mężczyzn, samotną kobietę odwiedzają nieznajomi, którzy okazują się być okrutnymi mordercami.

Nowe Funny Games według producentów ma być lepsze niż oryginał. Do tego celu zatrudnili pomysłodawcę i autora filmu Michaela Haneke. Pierwotna wersja spotkała się z dość wysokimi ocenami, które zachęciły producentów do zrobienia wersji po amerykańsku. Czy remake okaże się lepszy od oryginału? Czas pokaże.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Mort_Rainey

:O:O Film z Naomi Watts!!!!:O:O

Proszę czekać…