http://vimeo.com/mironkundzicz

Dallas się wyludnia 0

Produkcja kinowej wersji popularnego w latach 80. serialu Dallas, do której zdjęcia miały się rozpocząć w listopadzie, została wstrzymana.

Decyzja taka została podjęta przez New Regency, ponieważ Luke Wilson (Rodzinny dom wariatów) i Shirley MacLaine (Czułe słówka), którzy pierwotnie mieli zagrać, zrezygnowali z projektu. Wcześniej uczyniła to Jennifer Lopez (Dziewczyna z Jersey), a Meg Ryan (Bezsenność w Seattle), która miała ją zastąpić, również zrezygnowała. Jedyną gwiazdą, która dalej chce grać, to John Travolta (Pulp Fiction). Aktor miałby się wcielić w postać J.R. Ewinga.

John Travolta/images.movieeye.comJohn Travolta/images.movieeye.com

Gurinder Chadha (Podkręć jak Beckham), która miała wyreżyserować film, dalej jest w ekipie, ale ostateczną decyzję o pozostaniu podejmie, kiedy będzie znana cała obsada. Producenci mają nadzieję na reaktywację obrazu i rozpoczęcie zdjęć na początku stycznia.

Scenariusz autorstwa Roberta Harlinga (Zmowa pierwszych żon) ma być jeszcze zmieniany, ale będą to tylko kosmetyczne poprawki.

Mówi się, że Chadha nie była zadowolona z obsady, ponieważ budżet filmu, który na początku wynosił 65 milionów dolarów, został przycięty, więc zaczęto zatrudniać aktorów o niższych wymaganiach finansowych i jakość obrazu spadła.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…