"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Szczegóły fabuły filmu Bekmambetowa 0

Dwa dni temu informowaliśmy was o planach filmowych reżysera Timura Bekmambetowa (Wanted: Ścigani), a dziś już znany szczegóły fabuły jego nowego filmu. Chodzi o projekt pt. The Last Witch Hunter, do którego scenariusz napisał Cory Goodman (Ksiądz). Całość powstaje dla studia Summit Entertainment.

Reżyser Timur Bekmambetow

Tak mniej więcej przedstawić ma się fabuła The Last Witch Hunter:

Według najnowszych informacji film rozpocznie scena, w której stara kobieta ubrana w brudne odzienie ukradkiem kradnie kępkę włosów kierowcy autobusu. Wkrótce ten zaczyna się dusić w wyniku, czego autobus wjeżdża w inne samochody, co z kolei powoduje ogromny wybuch. Podobna sytuacja ma miejsce w całym Nowym Jorku. Wkrótce okazuje się, iż za wszystkim stoją czarownice, które postanowiły się zbuntować i zemścić za te wszystkie lata, w których były nękane.
Jedyny ratunek w człowieku o imieniu Nightshade – jedyny żyjący potomek legendarnego plemienia, który zajmował się kontrolą stanu populacji czarownic. Wraz z Jugosłowianinem Dimitrim (który jest jego lekarzem oraz wytwórcą broni) przemierzają Nowy Jork pragnąć zabić wiedźmy. Wkrótce do obu mężczyzn dołączy także piękna Nadia – czarownica, która nie chce walki z ludźmi.

Praca na planie powinna rozpocząć się pod koniec tego roku.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…