Szczegóły fabuły filmu Bekmambetowa

Reżyser Timur Bekmambetow

Dwa dni temu informowaliśmy was o planach filmowych reżysera Timura Bekmambetowa (Wanted: Ścigani), a dziś już znany szczegóły fabuły jego nowego filmu. Chodzi o projekt pt. The Last Witch Hunter, do którego scenariusz napisał Cory Goodman (Ksiądz). Całość powstaje dla studia Summit Entertainment.

Tak mniej więcej przedstawić ma się fabuła The Last Witch Hunter:

Według najnowszych informacji film rozpocznie scena, w której stara kobieta ubrana w brudne odzienie ukradkiem kradnie kępkę włosów kierowcy autobusu. Wkrótce ten zaczyna się dusić w wyniku, czego autobus wjeżdża w inne samochody, co z kolei powoduje ogromny wybuch. Podobna sytuacja ma miejsce w całym Nowym Jorku. Wkrótce okazuje się, iż za wszystkim stoją czarownice, które postanowiły się zbuntować i zemścić za te wszystkie lata, w których były nękane.
Jedyny ratunek w człowieku o imieniu Nightshade – jedyny żyjący potomek legendarnego plemienia, który zajmował się kontrolą stanu populacji czarownic. Wraz z Jugosłowianinem Dimitrim (który jest jego lekarzem oraz wytwórcą broni) przemierzają Nowy Jork pragnąć zabić wiedźmy. Wkrótce do obu mężczyzn dołączy także piękna Nadia – czarownica, która nie chce walki z ludźmi.

Praca na planie powinna rozpocząć się pod koniec tego roku.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux