"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Leterrier reżyserem The Avengers? 0

Reżyser Starcia TytanówLouis Leterrier, poinformował w jednym z niedawno udzielonych wywiadów, iż znalazł się na skróconej liście kandydatów do reżyserii największej produkcji Marvela pt. The Avengers. Produkcja ta ma być swoistym ukoronowaniem ekranizacji komiksów tego wydawnictwa.

Reżyser Louis Leterrier

Reżyser w wywiadzie niestety nie powiedział, kto będzie jego kontrkandydatami. Jak sam powiedział studio stara się utrzymać wszystko w tajemnicy do czasu podpisania ostatecznego kontraktu. Teraz prawdopodobnie producenci odpowiedzialni za ten film będą rozmawiali z reżyserami, aby poznać ich spojrzenie na film. Po tych rozmowach ma dojść do podjęcia decyzji. Czy Louis Leterrier ma szansę? Trudno przewidzieć. Zależy, z kim konkuruje. Przypomnijmy, iż Leterrier pracował już przy ekranizacji komiksu. Było to przy okazji filmu Incredible Hulk.

The Avengers to komiks Marvela, który jest publikowany od 1963 roku. Głównymi bohaterami są znani z innych tytułów herosi, którzy są zmuszeni połączyć siły by zmierzyć się z niespotykanym dotąd zagrożeniem. Wśród członków grupy są między innymi: Hulk, Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor i Ant- Man.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…