Antysemita Mel Gibson musi umrzeć 0

Joan Rivers życzy śmierci Melowi Gibsonowi.

Żydowska aktorka komediowa nawołuje do zbojkotowania występu aktora w programie Diane Sawyer Good Morning America, ponieważ nie chce, żeby jego image został naprawiony po niefortunnych wypowiedziach.- Jest antysemitą i s***synem. – mówi Rivers. – Powinien umrzeć. Myślę że nikt nie powinien oglądać tego show Diane Sawyer. Nienawidzę hipokryzji. Jemu chodzi tylko o popularność i występując u Sawyer może naprawić swój image, bo jej mąż, Mike Nichols, jest Żydem. Ona będzie mieć wysoką oglądalność a Gibson znowu będzie się liczył.

Wywiad może mieć również na celu oczyszczenie atmosfery przed promocją najnowszego filmu Mela Gibsona Apocalypto. Obraz powstał dla wytwórni Buena Vista, ma ukazać się na ekranach kin 8 grudnia tego roku.

megafon.pl

Joan Rivers / libertybell.tvJoan Rivers / libertybell.tv

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

maszor

Musi umrzeć???!!! I ona twierdzi że Gibsona trzeba ukarać i nie pozwolić mu odpokutować? Osoba która publicznie wydaje wyroki śmierci jest pierwsza w kolejce do psychiatryka i z całą pewnością nie powinna osądzać Gibsona. Ten przynajmniej był pod wpływem alkoholu gdy wygłaszał swoje opinie. I tak jednak nie dorasta temu babsku do pięt gdyż nie życzył żydom śmierci. Ona szafuje wyroki na trzeźwo!!!

Proszę czekać…