widoczny tu i tam. hasam.

Młode kadry/Young Cinema Art 0

W warszawskim Kinie Luna w dniach 19-21 października odbędzie się Światowy Festiwal Filmów Studenckich.

Będzie to największa prezentacja dorobku szkół filmowych z całego świata. W konkursie swoje filmy – głównie fabuły, ale także filmy animowane i dokumentalne – zaprezentują z Wyższe Szkoły Filmowe z Afryki Południowej Australii, Bułgarii, Chin, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Portugalii, Argentyny, Brazylii i Polski. Filmy oceni i nagrodzi Jury w składzie: Magdalena Łazarkiewicz (reżyser), Paweł Łęski (aktor i reżyser) oraz Tadeusz Sobolewski (krytyk filmowy).

Poza projekcjami konkursowymi Festiwal Young Cinema Art zaprasza na spotkania autorskie i spotkania z wykładowcami szkół filmowych. Organizator – Fundacja Cinema Art przygotowała nagrody nie tylko dla filmowców, ale także dla publiczności! Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny – należy jednak zrobić rezerwację miejsc poprzez stronę internetową <a href=http://cinemaart.pl title=www.cinemaart.pl>www.cinemaart.pl.

Ambicją Fundacji Cinema Art jest stworzenie w Warszawie festiwalu filmowego dającego widzom możliwość poznania filmowców już na początku ich zawodowej drogi, będącego jednocześnie stałym miejscem spotkań młodych profesjonalnych filmowców z całego świata, przyszłych gwiazd kina.

<a href=http://pisf.pl title=pisf.pl>pisf.pl

Młode Kadry /cinemaart.plMłode Kadry /cinemaart.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…