"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Shyamalan fanem Zmierzchu 0

Reżyser M. Night Shyamalan, który aktualnie uczestniczy w promocji swojej najnowszej produkcji pt. Ostatni Władca Wiatru w rozmowie z fanami przyznał, że jest fanem sagi Zmierzch. Co prawda nie wypowiedział tego na głos, ale uśmiechając się stwierdził, iż filmy o wampirze Edwardzie i jego ukochanej są naprawdę świetne. Podobno reżyser jest zainteresowany reżyserią filmu Saga "Zmierzch": Przed Switem.

Reżyser M. Night Shyamalan

To już kolejna tego typu deklaracja reżysera. Wcześniej w wywiadzie prasowym Shyamalan powiedział, iż jest fanem filmu Zmierzch, którego reżyserką była Catherine Hardwicke. Stwierdził również, że gdyby producenci to jemu zdecydowali się powierzyć reżyserię kolejnej produkcji to chciałby obraz nakręcić w stylu właśnie produkcji z 2008 roku.

Niestety to na razie jedynie spekulacje. Nie wiemy czy producenci zdecydują się powierzyć reżyserię filmu Saga "Zmierzch": Przed Świtem właśnie M. Night Shyamalanowi. Wciąż, bowiem poważnymi kandydatami jest Sofia Coppola, Gus Van Sant, Bill Condon oraz Stephen Daldry.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…