Zobacz zdjęcia z Resident Evil: Afterlife

Kadr z filmu Resident Evil: Afterlife (2010)

W sieci pojawiły się dziś pierwsze zdjęcia promujące film pt. Resident Evil: Afterlife. To już czwarta część serii, która powstała w oparciu o słynną grę komputerową. Reżyserią zajmuje się Paul W.S. Anderson a w roli głównej niezmordowana Milla Jovovich. Tym razem film kręcony jest w technologii trójwymiarowej.

Resident Evil: Afterlife rozgrywa się w kilka dni po wydarzeniach znanych z części trzeciej. W świecie spustoszonym przez wirus zamieniający ofiary w żywy trupy Alice kontynuuje swoją podróż. Bohaterka odnajduje ocalałych ludzi i stara się zapewnić im bezpieczeństwo. Gdy walka na śmierć i życie z korporacją Umbrella sięga szczytu, bohaterka otrzymuje pomoc od starego przyjaciela. Nowy przywódca, który obiecuje bezpieczną przystań, wiedzie ocalałych do Los Angeles. Jednak miasto okazuje się być oblegane przez tysiące zombie. Alice i jej towarzysze znajdują się o krok od śmiertelnej pułapki.

W obsadzie znaleźli się także: Ali Larter, Spencer Locke, Wentworth Miller, Shawn Roberts, Boris Kodjoe oraz Kim Coates. Obraz zadebiutuje w kinach 10 września br.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kadr z filmu Resident Evil: AfterlifeKadr z filmu Resident Evil: Afterlife Kadr z filmu Resident Evil: AfterlifeKadr z filmu Resident Evil: Afterlife

Kadr z filmu Resident Evil: AfterlifeKadr z filmu Resident Evil: Afterlife Kadr z filmu Resident Evil: AfterlifeKadr z filmu Resident Evil: Afterlife

Kadr z filmu Resident Evil: AfterlifeKadr z filmu Resident Evil: Afterlife

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux