"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj reżysera Trzech Muszkieterów 0

Doug Liman został oficjalnym reżyserem nowej wersji filmu o przygodach Trzech Muszkieterów. Projekt, który powstanie dla studia Warner Bros ma pojawić się w kinach w 2012 roku. Na razie nie wiadomo czy obraz będzie realizowany w technologii 3D, czy w tradycyjnej wersji. Producenci wciąż zastanawiają się nad tym.

Reżyser Doug Liman

Autorem scenariusza został Peter Straughan, który napisał skrypt do filmu Człowiek, który gapił się na kozy. Producenci odpowiedzialni za ten projekt zapowiadają, iż nowa wersja, jeśli tylko się spodoba widzom będzie początkiem całej trylogii filmów o słynnych muszkieterach.

Doug Liman zadebiutował jako reżyser filmem Getting In w 1994 roku. Nakręcił takie produkcje jak: Tożsamość Bourne'a, Pan i pani Smith oraz Jumper. Aktualnie pracuje na planie filmu Fair Game.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23

Trzej muszkieterowie – nakręcono go już tyle razy, że po złączeniu wszystkich obrazów powstałby tasiemiec wenezuelski – dużo odcinków jedna treść. Mimo wszystko, poczekam na obraz Limana, mam nadzieję że stworzy coś oryginalnego.

Proszę czekać…