"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kto zagra w nowej produkcji Bigelow ? 0

W sieci pojawia się coraz to więcej plotek na temat obsady nowej produkcji nagrodzonej w tym roku Oscarem reżyserki Kathryn Bigelow. Przypomnijmy, iż artystka pracować będzie teraz nad thrillerem pt. Triple Frontier. Podobno udziałem w tej produkcji jest zainteresowane coraz więcej znanych gwiazd.

Reżyserka Kathryn Bigelow

Według ostatnich plotek chęć udziału w filmie Triple Frontier wyrazili już Sean Penn, Javier Bardem oraz Denzel Washington. Nieoficjalnie wiadomo także, iż w nowym obrazie eks-żony Camerona chciałby także wystąpić Tom Cruise i Christian Bale.

Na razie nie wiadomo jednak, kto wystąpi w tej produkcji. Jedynie, co pewne to fakt, iż nad scenariuszem pracuje aktualnie Mark Boal (nagrodzony w tym roku Oscarem za scenariusz do filmu The Hurt Locker: W pułapce wojny).

Akcja filmu Triple Frontier ma rozgrywać się w regionie trójgranicznym, w którym stykają się ze sobą granicę Paragwaju, Brazylii i Argentyny. Ze względu na słabą infrastrukturę drogową i dużą “dzikość” terenu jest to raj dla wszelkiej maści grup zorganizowanej przestępczości. W ostatnich latach pojawiała się nawet informacja, iż w miejscu tym znajdują się tajne bazy islamskich fundamentalistów.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Trophy 2010-04-04

Dokładnie.
Otrzymanie Oscara bardziej rozgłośniło ją jako reżyserkę i teraz, rzecz jasna, będą się do niej pchać z myślą o powtórce z rozrywki, czyli kolejnej nominacji. Jednak trochę szkoda, że scenariuszem zajmie się Boal, bo akurat w HL był najsłabszym punktem.

drfalck 2010-04-03

Juz żaden jej film nie bedzie taki jak poprzednie. kręcąc dla małego studia mogła sobie pozwolić na małą niezależność a teraz jest osaczona… nagle każdy chce u niej grać, chociaż od zawsze jak na kobietę robiła naprawdę dobre i mocne filmy….

Proszę czekać…