Kto zagra w nowej produkcji Bigelow ?

Reżyserka Kathryn Bigelow

W sieci pojawia się coraz to więcej plotek na temat obsady nowej produkcji nagrodzonej w tym roku Oscarem reżyserki Kathryn Bigelow. Przypomnijmy, iż artystka pracować będzie teraz nad thrillerem pt. Triple Frontier. Podobno udziałem w tej produkcji jest zainteresowane coraz więcej znanych gwiazd.

Według ostatnich plotek chęć udziału w filmie Triple Frontier wyrazili już Sean Penn, Javier Bardem oraz Denzel Washington. Nieoficjalnie wiadomo także, iż w nowym obrazie eks-żony Camerona chciałby także wystąpić Tom Cruise i Christian Bale.

Na razie nie wiadomo jednak, kto wystąpi w tej produkcji. Jedynie, co pewne to fakt, iż nad scenariuszem pracuje aktualnie Mark Boal (nagrodzony w tym roku Oscarem za scenariusz do filmu The Hurt Locker: W pułapce wojny).

Akcja filmu Triple Frontier ma rozgrywać się w regionie trójgranicznym, w którym stykają się ze sobą granicę Paragwaju, Brazylii i Argentyny. Ze względu na słabą infrastrukturę drogową i dużą “dzikość” terenu jest to raj dla wszelkiej maści grup zorganizowanej przestępczości. W ostatnich latach pojawiała się nawet informacja, iż w miejscu tym znajdują się tajne bazy islamskich fundamentalistów.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux