"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Emily Blunt zostanie Catwoman? 2

W Hollywood pojawiła się plotka, według której aktorka Emily Blunt (Młoda Wiktoria) odrzuciła propozycję udziału w Captain America, gdyż liczy, że zostanie zatrudniona do pracy przy trzeciej części filmu o Batmanie, nad którą wkrótce rozpocząć pracę ma Christopher Nolan. Aktorka podobno może zagrać Catwoman.

Emily Blunt w filmie Młoda Wiktoria (2009)

Autorzy plotek (serwis Batman on Film) powołują się na informacje o tym, iż to właśnie Emily Blunt była główną kandydatką Nolana do roli Rachel Dawes w filmie Mroczny Rycerz (ostatecznie zagrała ją Maggie Gyllenhaal). Aktorka nie mogła jednak wystąpić ze względu na wcześniej podpisane kontrakty. Teraz, więc miałaby wystąpić w trzecim finalnym obrazie o Batmanie. Podobno jest zainteresowana rolą Seleny Kyle znaną lepiej jako Catwoman. Byłaby to jedna z dwóch (lub trzech) głównych przeciwników superbohatera.

Trudno oceniać na ile jest to prawdziwa informacja. Co prawda Emily Blunt pasowałaby świetnie do tej roli to jednak nie wiemy jak to się ma do jej wcześniejszej deklaracji, iż w najbliższym czasie nie zamierza grać w żadnej ekranizacji komiksów. Inna sprawa to fakt, iż poza niejasną deklaracją Nolana nie wiadomo nic na temat szybkiej realizacji trzeciej części Batmana. Nie wiemy, więc kiedy faktycznie miałby rozpocząć się proces produkcji tego obrazu.

Ale jak będzie, tego chyba nikt nie wie. My osobiście nie żałowalibyśmy gdyby faktycznie tak się stało.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…