Koszmar z ulicy Wiązów - nowy zwiastun 1

A Nightmare on Elm Street jest rebootem jednej z najsłynniejszych horrorów – Koszmar z ulicy Wiązów. W roli Freddy’ego mamy Jackie'go Earle Haleya.

Koszmar z ulicy wiązów

Zwiastun podobny do poprzedniego rozwija się ukazując nam nowych scen. Możemy między innymi dostrzec większe ukazanie twarzy Kruegera.

Premiera filmu A Nightmare on Elm Street zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2010 roku. Reżyserią zajmuje się Samuel Bayer a scenariusz napisał Wesley Strick. W rolach głównych występują: Jackie Earle Haley, Thomas Dekker, Connie Britton, Charles E Tiedje oraz Rooney Mara.

Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
MJ_MARTINO 2010-04-08

One Two Freddy’s Comming 4 U!!
Three Four Better Lock Your Door
Five Six Grab Your Crussefix
Seven Eight Better Stay Up Late
Nine Ten Never Sleep Again

Ja już chce ;D

Marek Cieślak 2010-04-08

Jest już trochę bodajże parę dni ponieważ jak oglądałem trailery Kick Ass natknąłem się właśnie na niego. Wiem wiem, że jest podobny do pierwszego zwiastuna. Ale to był ten jest pewien na 150% ;] Ale nie winie Cię za parę dni obsuwy ;) Tak apropo od paru dni jest w sieci polski zwiastun Kick Ass.

JohnnyDepp 2010-04-07

not just me ..Widze jak ten slogan wyleciał przez mózg jednemy z producentów i krzyknoł this is it !! he dobre zajebiste tysiac razy lepszy trailer niz do the expendables

Adam Siennica 2010-04-07

No nie jest, wyszedł wczoraj późnym wieczorem. Początek jest praktycznie taki sam jak w 1 trailerze, a potem są nowe sceny.

kebab666 2010-04-07

ken łejt :)

Proszę czekać…