To koniec filmu Bogaci bankruci

Kadr z serialu Bogaci bankruci (2003- 2006)

Jedna z gwiazd serialu Bogaci bankruciDavid Cross, poinformował, iż jego zdaniem wkrótce społeczeństwo zostanie poinformowane o wstrzymaniu prac nad pełnometrażową wersją serialu. Projekt noszący tytuł Arrested Development upadł ze względu na niesprzyjające okoliczności. Fani serialu na pewno nie będą zadowoleni.

Podczas wywiadu Cross zdradził, iż doszło do kolejnego przesunięcia terminu rozpoczęcia zdjęć do filmu Arrested Development. Z tego względu może się posypać obsada, która ma inne plany. Jego zdaniem wkrótce wydane zostanie oświadczenie studia w sprawie zarzucenia projektu.

Niestety nad pełnometrażową wersją serialu ciąży chyba jakieś fatum. Od ponad dwóch lat ekipa filmowa nie może się zebrać w tym samym momencie. Wszystko ze względu na fakt, iż kolejni aktorzy grający główne role w serialu mają inne zobowiązania a przez to nie można trafić na odpowiedni moment. Teraz wydawało się, iż wreszcie w czerwcu ruszą pracę nad filmem jednak okazało się, że brak finansów zmusza producentów filmu do wstrzymania prac na kilka miesięcy. A to spowoduje, że znów ciężko będzie uzgodnić kolejny termin rozpoczęcia zdjęć. Z tego względu wydaje się, że film Bogaci bankruci szybko nie powstanie.

Źrodło: www.cinemablend.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux