"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

To koniec filmu Bogaci bankruci 0

Jedna z gwiazd serialu Bogaci bankruciDavid Cross, poinformował, iż jego zdaniem wkrótce społeczeństwo zostanie poinformowane o wstrzymaniu prac nad pełnometrażową wersją serialu. Projekt noszący tytuł Arrested Development upadł ze względu na niesprzyjające okoliczności. Fani serialu na pewno nie będą zadowoleni.

Kadr z serialu Bogaci bankruci (2003- 2006)

Podczas wywiadu Cross zdradził, iż doszło do kolejnego przesunięcia terminu rozpoczęcia zdjęć do filmu Arrested Development. Z tego względu może się posypać obsada, która ma inne plany. Jego zdaniem wkrótce wydane zostanie oświadczenie studia w sprawie zarzucenia projektu.

Niestety nad pełnometrażową wersją serialu ciąży chyba jakieś fatum. Od ponad dwóch lat ekipa filmowa nie może się zebrać w tym samym momencie. Wszystko ze względu na fakt, iż kolejni aktorzy grający główne role w serialu mają inne zobowiązania a przez to nie można trafić na odpowiedni moment. Teraz wydawało się, iż wreszcie w czerwcu ruszą pracę nad filmem jednak okazało się, że brak finansów zmusza producentów filmu do wstrzymania prac na kilka miesięcy. A to spowoduje, że znów ciężko będzie uzgodnić kolejny termin rozpoczęcia zdjęć. Z tego względu wydaje się, że film Bogaci bankruci szybko nie powstanie.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…