"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe zdjęcia z Kick-Ass 0

Już za tydzień na ekranach Polskich kin zadebiutuje szalona komedia akcji pt. Kick-Ass. Tymczasem pojawiło się pięć nowych zdjęć promujących tę produkcję. Reżyserem obrazu jest Matthew Vaughn a w rolach głównych występują: Aaron Johnson, Christopher Mintz-Plasse, Chloë Grace Moretz, Nicolas Cage i Mark Strong.

Kick-Ass (2010)

Dave (Aaron Johnson) jest nastoletnim fanem komiksów, który marzy o zostaniu prawdziwym superbohaterem. Z mocnym postanowieniem naprawy świata przybiera pseudonim Kick-Ass, zakłada specjalny strój i maskę a następnie wyrusza w miasto, aby walczyć ze złem. Jest jeden problem: nie ma kompletnie żadnych supermocy. Decyzja zostania superbohaterem jednak zapadła i od tej pory Kick-Ass będzie musiał stawić czoła najniebezpieczniejszym przestępcom. Wkrótce do chłopaka dołącza perfekcyjnie wytrenowana w zabijaniu jedenastoletnia dziewczynka o imieniu Hit Girl (Chloë Grace Moretz) oraz szkolący ją w krwawym fachu ojciec – Big Daddy (Nicolas Cage).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kadr z filmu pt. Kick-AssKadr z filmu pt. Kick-Ass Kadr z filmu pt. Kick-AssKadr z filmu pt. Kick-Ass Kadr z filmu pt. Kick-AssKadr z filmu pt. Kick-Ass

Kadr z filmu pt. Kick-AssKadr z filmu pt. Kick-Ass Kadr z filmu pt. Kick-AssKadr z filmu pt. Kick-Ass

Źrodło: www.beyondhollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…