"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Film o sprytnym 18-latku 0

Studio 20th Century Fox potwierdziło plotki, iż przygotowuje film, którego bohaterem będzie jeden z najbardziej poszukiwanych amerykańskich przestępców. Chłopak ma jedynie 18 lat i od ponad roku jest poszukiwany przez FBI i policję w całych Stanach. Projekt nosi tytuł Taking Flight: The Hunt For A Young Outlaw.

Logo studia 20th Century Fox

Film powstanie w oparciu o scenariusz, którego autorem jest Bob Friel. Pisarz opisał w nim najciekawsze wydarzenia dotyczące poszukiwań oraz działań młodego przestępcy.

Przebiegłym przestępcą jest 18-letni Colton Harris- Moore, który początkowo słynął z włamywania się do domów i kradzieży małych samolotów oraz motorówek. Chłopak korzysta z nich dopóki nie skończy się benzyna. Od zeszłego roku w akcję poszukiwawczą włączyło się FBI, które zarzuca mu kilkukrotne naruszanie przestrzeni powietrznych zarezerwowanych dla wojska. Pod koniec zeszłego roku media oraz sama policja nadała mu przydomek "bosonogi włamywacz", ma on związek z założeniem śledczych, którzy na podstawie dowodów odkryli, iż chłopak podczas włamywania się do domów chodzi boso.
Jedną z akcji Harrisa- Moore’a było naruszenie przestrzeni powietrznej strefy, którą wydzielono na potrzeby Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. Kanadyjscy śledczy przyznali wtedy, iż próbowali namierzyć samolot, którym poruszał się nastolatek, jednak ten w ostatniej chwili zmienił tor lotu, przez co zniweczył ich plany.

W produkcję zaangażowani mają być Danny McBride i David Gordon Green.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…