"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Summit ma problem z Zaćmieniem? 0

Według nieoficjalnych doniesień studio Summit Entertainment ostro pokłóciło się z reżyserem filmu Saga "Zmierzch": ZaćmienieDavidem Sladem. Podobno ma to związek z różnymi wizjami filmu, jakie mają producenci ze studia a reżyser. Z tego powodu wkrótce ruszają dokrętki. A premiera filmu już 30 czerwca 2010 roku.

Kadr z filmu Saga "Zmierzch": Zaćmienie (2010)

Jak informuje amerykańska prasa Summit Entertainment zleciło dokrętki Zaćmienia po tym jak nie było zadowolone z wizji filmu jakie przedstawił reżyser. Według anonimowych informatorów chodzi głównie o kluczowe sceny akcji a także finał tego obrazu. Co więcej podobno w dokrętkach udział nie będzie brać David Slade.

Co prawda studio Summit zaprzecza pojawiającym się informacją. Przyznało, iż w przyszłym tygodniu powstaną dokrętki, ale ze względu na błąd, który wykryto podczas montażu.

Wszystko jednak wskazuje, iż faktycznie konflikt jest na rzeczy. Od jakiegoś czasu niektóre media spekulują o ostrym konflikcie na linii Slade – Summit. Podobno cały problem pojawił się po tym jak studio zwolniło ulubionego montażystę reżysera oraz zatrudniło "swojego człowieka".

Premiera filmu w Polsce przewidziana jest na początek lipca br.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…