Nowe informacje o Hobbicie 0

Tyle jest spekulacji, problemów, opóźnień odnośnie projektu dwóch Hobbitów, że niektórzy widzowie zaczynają na pewno wątpić, że te filmy w ogóle powstaną.

Hobbit

Peter Jackson, współscenarzysta i producent Hobbita, wyjawia w wywiadzie jakie są postępy prac nad adaptacją książki Tolkiena.

Jackson mówi, że póki projekt nie dostanie zielonego światła, nie można ustalić daty rozpoczęcia produkcji, ani castingów.

Dopiero co dostarczyliśmy scenariusz. Dosłownie w zeszłym tygodniu dostarczyliśmy drugi z dwóch scenariuszy – pierwszy szkic. Teraz studio ma oba scenariusz, co można już nazwać krokiem milowym. Jeśli cokolwiek powstrzymywało ten projekt przed realizacją, to scenariusze. Pisaliśmy je tak szybko jak mogliśmy, ale tyle czasu nam zajęło ich dokończenie. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze tempo. Teraz jesteśmy na etapie ustalanie budżetu filmów i mam nadzieję, że dojdziemy do sumy, która zadowoli studio. Wówczas będzie zielone światło dla projektu i będziemy mogli ustalić terminy zdjęć. Optymistycznie mówiąc, myślę, że zaczniemy przed końcem tego roku.

Biorąc pod uwagę problemy MGM, możemy jeszcze bardzo długo poczekać na budżet dla Hobbita.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…