"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Borat w remake'u komedii z 1947 roku 1

Sacha Baron Cohen ma zagrać główną rolę w nowej wersji klasycznej komedii z 1947 roku pt. The Secret Life of Walter Mitty. Studio 20th Century Fox, które odpowiedzialne jest za stworzenie nowej wersji filmu, zaproponowało aktorowi udział w tym projekcie. Na chwilę obecną nie wiadomo czy Cohen zgodzi się przyjąć rolę.

Sacha Baron Cohen w filmie Bruno (2009)

Pomysł na nową wersję The Secret Life of Walter Mitty w Hollywood krąży właściwie do połowy lat 90-tych ubiegłego wieku. Z projektem związani byli tacy reżyserzy jak: Steven Spielberg, Ron Howard czy Mike Myers. Nigdy jednak projekt nie wszedł w fazę realizacji. Zwykle brakowało albo dobrego scenariusza albo pieniędzy. Tym razem ma być inaczej.

Aktualnie projekt studia 20th Century Fox znajduje się na etapie pisania scenariusza. Nad tekstem pracuje aktualnie Peter Morgan (Frost/Nixon).

Głównym bohaterem komedii The Secret Life of Walter Mitty jest Walter Mitty – księgowy mieszkający z nadopiekuńczą matką. W wolnych chwilach mężczyzna lubi sobie wyobrażać siebie jako herosa ratującego świat, otoczonego pięknymi kobietami. Szansę na odmianę swojego życia Walter zdobywa w momencie, kiedy tajemnicza kobieta przekazuje mu małą czarną książeczkę. Według niej zawiera ono wskazówki do odnalezienia zaginionego Holenderskiego skarbu zagrabionego przez nazistów podczas II wojny światowej. Mężczyzna nie wie, iż od tej chwili wplątany zostaje w międzynarodowy spisek. Przekona się także, że bycie bohaterem to nie taki łatwy kawałek chleba.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…