"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sandra Bullock ma zwrócić Złotą Malinę 1

Amerykańskie media poinformowały, iż od kilku dni fundacja przyznająca nagrody dla najgorszych aktorów i aktorek – Złote Maliny, zastanawia się jak zwrócić się z prośbą do aktorki Sandry Bullock. Chcą oni poprosić aktorkę, aby zwróciła nagrodę. Okazuje się, bowiem, iż przez przypadek wręczono jej oryginał stworzony przed trzydziestoma laty.

Sandra Bullock w filmie Wszystko o Stevenie (2009)

Media informują, iż gdyby nie zamieszanie związane z życiem prywatnym aktorki, już dawno fundacja przyznająca nagrody zwróciłaby się do aktorki z prośbą o zwrócenie nagrody. Zastąpiona ona będzie kopią, jaką dostaje każdy nagrodzony w ten sposób artysta. Pomyłka miała związek z faktem, iż podczas wręczania nagród bardzo często nie ma głównych laureatów. Kiedy więc pojawiła się aktorka w zamieszaniu wręczono jej bardzo wartościowy oryginał.

Przypomnijmy, iż Sandra Bullock otrzymała Złotą Malinę za film Wszystko o Stevenie. Dzień później otrzymała Oscara za swoją kreację w Wielkim Mike'u. The Blind Side.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

regoat

no napewno je odda choc nie wiem czy powinna :). dostala to jej :P

Flames23

Ależ ona ma farta, najpierw Malina, potem Oscar – teraz się dowiaduje że malinka to 'antyk'!! – kurczę Sandra prześlij ją do mnie, opchnę na allegro;). Na poważnie to uważam że pewnie ją odda, nie wygląda na pazerną kobitkę.

Mark_Farrell

Powinna wystawić ją na Aukcję charytatywną dla dzieci.
Myślę, że poprzedni właściciele zapłacili by na aukcji naprawdę dużą kwotę, żeby ją wygrać :-)

Adam_Siennica

Haha, ale rotfl :)

Trophy

…czyli Złota Malina może być jednak coś warta. Ja bym nie oddała. ;)

Proszę czekać…