"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tom Six kręci sequel swojego horroru 0

Reżyser i scenarzysta Tom Six poinformował media, iż w czerwcu ruszają zdjęcia do sequela horroru z 2009 roku pt. The Human Centipede (First Sequence). Całość zostanie nakręcona w Wlk. Brytanii. Prawdopodobnie obraz pojawi się w kinach w drugiej połowie 2011 roku. Nie wiemy czy film pojawi się także w naszych kinach.

Kadr z filmu The Human Centipede (First Sequence)

Tom Six powiedział:

Chcę się upewnić, że sequel jest oryginalny i spodoba się widzom. To jest dla mnie prawdziwe wyzwanie. Mam kilka ciekawych rzeczy w scenariuszu, które mam nadzieje spodobają się widzom. Mogę jedynie zdradzić, iż tym razem będzie to ogromna stonoga złożona z dwunastu ludzi. Ale co jeszcze będzie się działo w filmie będzie dla was kompletnym zaskoczeniem.

Horror The Human Centipede (First Sequence) to historia dwóch amerykańskich turystek, które podróżują samochodem po europie. Pewnej nocy, będąc w Niemczech, kończy im się paliwo w samochodzie. Szukając pomocy trafiają do wolnostojącego domku na odludzi. Budzą się przerażone rankiem w piwnicy, w niej znajduje się także Japończyk. Okazuje się, że właścicielem domu jest stary niemiecki chirurg, który pracował kiedyś dla SS. Specjalizował się on w rozdzielaniu syjamskich bliźniąt i eksperymentowaniu na nich. Tym razem jednak zamierza połączyć ze sobą trójkę ludzi. Chce, aby stworzyli oni jeden system pokarmowy.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…