"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj szczegóły Projectu X 0

Jakiś czas temu informowaliśmy was, iż reżyser Todd Phillips (Kac Vegas) i producent Joel Silver pracują nad stworzeniem tajemniczej niskobudżetowej produkcji komediowej. Roboczy tytuł filmu to Project X. Dzisiaj wiemy nieco więcej na temat tej produkcji. Całość powstanie dla studia Warner Bros

Project X od Todda Phillipsa

Na pierwszy ogień powiemy o budżecie produkcji. Otóż studio zaplanowało, że będzie wynosił 12 – 15 mln $. Wiemy również, iż obraz będzie w kinach pokazywany w wersji 3D. Niestety ciężko ustalić czy kręcony będzie przy użyciu tej technologii czy też może na etapie post-produkcji zostanie skonwertowany do wersji trójwymiarowej.

W Stanach aktualnie rozpoczęto castingi, w których może uczestniczyć każdy. Za pośrednictwem strony www , każdy Amerykanin, który ma powyżej 18 lat i który prześle kasetę video na której opowie o swoim najbardziej żenującym i najśmieszniejszym wydarzeniu w swoim życiu. Na koniec ma pokazać swój taniec.

Poznaliśmy także zarys fabuły. Otóż całość ma zostać nakręcona w podobny sposób jak Projekt: Monster. Narrator będzie nagrywał szalone przyjęcie, które odbędzie się z bliżej nieokreślonego powodu. Dzięki zastosowaniu technologii trójwymiarowej widzowie mają mieć wrażenie, że są faktycznymi uczestnikami przyjęcia.

Prawdopodobnym reżyserem Projectu X będzie Nima Nourizadeh. Pomysł wydaje się interesujący. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…