Vanessa Hudgens zostanie Spider-Woman?

Vanessa Hudgens w filmie Beastly (2010)

Stacja MTV poinformowała, że według niepotwierdzonych informacji Vanessa Hudgens (High School Musical) miałaby zagrać główną rolę w pełnometrażowej wersji serialu animowanego pt. Spider-Woman. Film miałby powstać w ramach nowej strategii ogłoszonej przez Marvel Studios.

Według MTV anonimowi przedstawiciele studia Marvel uważają, iż młoda aktorka idealnie pasowałaby do tej roli. Obraz miałby wyreżyserować jakiś młody utalentowany twórca, który dostałby pełną niezależność w pracach nad obrazem.

Spider-Woman to amerykański serial animowany, wyprodukowany przez Marvel Comics Animation, opowiadający o Jessice Miriam Drew AKA Spider-Woman, która używa swoich niezwykłych, pajęczych mocy do obrony ludzkości przed złem i przestępczością. Serial powstał na bazie kolekcji Stana Lee.
Jessica Miriam Drew w wyniku eksperymentów genetycznych, prowadzonych przez jej ojca, zyskuje nadludzkie zdolności – potrafi podnieść ciężar ważący nawet do 7 ton, jest bardzo zwinna i szybka. Jej organizm staje się odporny na wszelkie trucizny, a dzięki pajęczym sprawnościom Jessica może także chodzić po stromych ścianach budynków. Spider-Woman to wyszkolona w sztukach walki i doskonale posługująca się bronią pajęczyca, która staje się mrocznym aniołem stróżem San Francisco i jako tajemniczy pomocnik policji ściga groźnych przestępców pod osłoną nocy.

Spider-WomanSpider-Woman

(informacja: wikipedia.pl)

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux