"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Vanessa Hudgens zostanie Spider-Woman? 0

Stacja MTV poinformowała, że według niepotwierdzonych informacji Vanessa Hudgens (High School Musical) miałaby zagrać główną rolę w pełnometrażowej wersji serialu animowanego pt. Spider-Woman. Film miałby powstać w ramach nowej strategii ogłoszonej przez Marvel Studios.

Vanessa Hudgens w filmie Beastly (2010)

Według MTV anonimowi przedstawiciele studia Marvel uważają, iż młoda aktorka idealnie pasowałaby do tej roli. Obraz miałby wyreżyserować jakiś młody utalentowany twórca, który dostałby pełną niezależność w pracach nad obrazem.

Spider-Woman to amerykański serial animowany, wyprodukowany przez Marvel Comics Animation, opowiadający o Jessice Miriam Drew AKA Spider-Woman, która używa swoich niezwykłych, pajęczych mocy do obrony ludzkości przed złem i przestępczością. Serial powstał na bazie kolekcji Stana Lee.
Jessica Miriam Drew w wyniku eksperymentów genetycznych, prowadzonych przez jej ojca, zyskuje nadludzkie zdolności – potrafi podnieść ciężar ważący nawet do 7 ton, jest bardzo zwinna i szybka. Jej organizm staje się odporny na wszelkie trucizny, a dzięki pajęczym sprawnościom Jessica może także chodzić po stromych ścianach budynków. Spider-Woman to wyszkolona w sztukach walki i doskonale posługująca się bronią pajęczyca, która staje się mrocznym aniołem stróżem San Francisco i jako tajemniczy pomocnik policji ściga groźnych przestępców pod osłoną nocy.

Spider-WomanSpider-Woman

(informacja: wikipedia.pl)

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…