"May the Force Be With You"

Piła III - zobacz dwa nowe zdjęcia 0

Do światowej premiery filmu został niecały tydzień! Dzisiaj producenci filmu udostępnili kolejne zdjęcia promujące.

Za tydzień w amerykańskich kinach zostanie wyświetlona Piła III. W Polsce film ten będziemy mogli zobaczyć 5 stycznia 2007 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest <a href=http://www.kinoswiat.pl/ title=Kino Świat>Kino Świat. W serwisie fdb.pl klikając TUTAJ możesz zobaczyć dwa zwiastuny promującePiłę III. Budżet tej części filmu to 12 mln $. Producenci liczą na pierwsze miejsce w Boxoffice przez pierwszy tydzień wyświetlania filmu. Poprzednie części filmu, przy łącznym budżecie 5,2 mln $, zarobiły około 250 mln $.

Zdjęcia do filmu, kręcone w Toronto, trwały 42 dni (8 Maj 2006 – 19 Czerwiec 2006).

Fabuła Piły III przedstawia się następująco: Tym razem morderczą grą kieruje, znana nam z poprzednich części, Amanda. Głównym bohaterem tej gry będzie Dr Lynn Denlon, która zostaje porwana i przewieziona do starego opuszczonego magazynu, gdzie spotyka Pana Układankę, który jest przypięty do łóżka. Pan Układanka jest na granicy życia i śmierci, a zadaniem Dr Lynn jest utrzymywanie go przy życiu dopóki kolejny element układanki, Jeff, nie ukończy swojej części gry. Losy Lynn i Jeffa przetną się w najmniej nieoczekiwanym momencie.

W filmie główne role grają: Tobin Bell, J. LaRose, Angus Macfadyen, Shawnee Smith, Bahar Soomekh i Dina Meyer. Scenariusz napisał Leigh Whannell (zagrał Adama w pierwszej części Piły). Trzecią część reżyseruje Darren Lynn Bousman. Za produkcję odpowiedzialni są: Mark Burg i Oren Koules.

Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006

Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…