"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ogromna gaża Cohena 0

Wygląda na to, iż powoli wraca moda na wielomilionowe gaże dla amerykańskich aktorów. Po ostatnim kryzysie finansowym oraz niezbyt dobrych wynikach finansowych produkcji, w których gaże aktorów wynosiły conajmniej 15 mln $, praktycznie nikt nie dostawał tak dużych pieniędzy jak jeszcze kilka lat temu. Teraz jednak tendencja ta może się odwrócić. A to wszystko za sprawą studia Paramount Pictures i umowy z Sachą Baronem Cohenem.

Sacha Baron Cohen w filmie Bruno (2009)

Według oficjalnego oświadczenia Sacha Baron Cohen z udział w tajemniczym projekcie studia zarobi 20 mln $. Jeśli obraz zarobi więcej niż wyniosą jego koszty produkcji i dystrybucji, aktor od razu dostanie kolejne 10 mln $. To nie koniec jego gaży. Otóż dodatkowo aktor ma zarobić jakiś procent od przychodów z filmu. Dzięki temu nie jest wykluczone, iż może w przyszłym roku stać się najlepiej opłacaną gwiazdą amerykańskiego show-biznesu.

Niezbyt wiele wiadomo o projekcie studia Paramount Pictures. Wiadomo, iż scenariusz do filmu napisał Cohen wspólnie z Aleciem Bergiem, Jeffem Schafferem i Davidem Mandelem (scenarzyści serialu Pohamuj entuzjazm). Według nieoficjalnych informacji artysta wcieli się w dwie postacie, jeden z nich to będzie biedny pasterz kóz a drugi to wyglądając łudząco podobnie do pasterza były dyktator niewielkiego państewka.

Praca na planie powinna ruszyć pod koniec tego roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…