"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Amerykańska Akademia Filmowa pozwana 0

Michael Avila (wkrótce w Battle: Los Angeles) pozwał Amerykańską Akademię Filmową domagając się odszkodowania za "trwały uraz psychiczny". Mężczyzna uważa, iż nabawił się tego, gdy nie został wpuszczony na Oscarową galę. Teraz domaga się 50 mln $ zadośćuczynienia. To pomoże mu wrócić do zdrowia psychicznego.

Oscary 2010

Oscary 2010Oscary 2010

Zdaniem Michaela Avilii jego agent obiecał mu podwójną wejściówkę, którą miał odebrać przed Kodak Theatre w dniu gali. Gdy pięknie ubrany wspólnie z żoną zjawił się na imprezie został zatrzymany przez ochroniarzy. Ci nie chcieli ich wpuścić argumentując, że nie ma ich na liście gości. Gdy spór nie przynosił rezultatu mężczyzna wraz z żoną zostali zatrzymani i dowiezieni na posterunek policji. Tam po przesłuchaniu zostali wypuszczeni na wolność.

Avilla uważa, że sytuacja ta spowodowała, że do dziś nie może się otrząsnąć z szoku. Potrzebuje, więc tych pieniędzy na leczenie i wakacje, które pomogą mu w powrocie do zdrowia psychicznego.

Przedstawiciele Amerykańskiej Akademii Filmowej nie wydali żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

pablo75

Dobre,dobre… :))))

To ja też chyba pozwę Akademię, bo galę oskarową organizuje o 2-3 w nocy czasu polskiego i przez to spóźniłem się do pracy. Poproszę o zwrot kosztów szamponu, po tym jak szef zmył mi głowę oraz fundusz wakacyjny. Wysokość mojego pozwu to drobne 10 mln $ :)

CervantesPL

Ah ci Jankesi… no coment

Proszę czekać…